fbpx

NASZ ZESPÓŁ

Gerard Zaręba

Gerard Zaręba

Prezes Fundacji

Związany z przedsiębiorczością i rynkiem pracy od 1999. W ramach swojej kariery koordynował projekty związane z funduszami. Był dyrektorem kilku spółek odpowiedzialnym za różne procesy i projekty. Asystent Koordynatora w projekcie: Akademia Doradztwa Edukacyjnego w ramach EFS POKL 9.6.3. Doradztwo dla osób dorosłych w zakresie diagnozy potrzeb oraz wyboru kierunków i formy podnoszenia swoich kompetencji i podwyższania kwalifikacji. Pośrednik pracy w projekcie aktywizującym trwale bezrobotnych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Obecnie kończy studia MBA z zakresu klasteringu. Jest audytorem ISO 9001 i 14001. Z zapałem wypełnia misję Fundacji integrując obszar edukacji z rynkiem pracy. Realizuje szkolenia przygotowujące osoby do wejścia na rynek pracy. Koordynuje inicjatywy podejmowane przez partnerów Klastra.

Certyfikaty:
Certificate of VCC Trainer in Career Advice, 2013
Certificate of VCC Examiner in Career Advice, 2013
Certificate of VCC Trainer in Employment Service, 2013
Certificate of VCC Examiner in Employment Service, 2013
Certyfikat pełnomocnika ds. systemu zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001
Certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001
Certyfikat pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001
Certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001

Dawid Seifert

Dawid Seifert

Wiceprezes Fundacji

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Prezes zarządu Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Zatrudnienia, właściciel i dyrektor generalny w firmie Projektanci Kariery. W przeszłości dyrektor rozwoju Agencji Doradztwa Personalnego „Polski HR”. Specjalizuje się w branży zasobów ludzkich. Szczególnie interesuje go poszukiwanie, rekrutacja i selekcja na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania, promocji i tworzenia struktur agencji zatrudnienia na rynku pracy. Posiada bogate doświadczenie m.in. w realizowaniu inspirujących szkoleń w kraju i za granicą, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz tworzeniu narzędzi HR. W wolnych chwilach pływa i uprawia boks.

Certyfikaty:
Technika i higieny pracy, Ministerstwo Rynku Pracy i Polityki Społecznej

Kurs pedagogiczny dla wykładowców bezpieczeństwa i higieny pracy, Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kamila Figura

Kamila Figura

HR Manager

Przeszło 7 lat związana z rekrutacją na stanowiska specjalistyczne, kierownicze, menedżerskie oraz masowe. Posiada ugruntowane doświadczenie w doborze i interpretacji testów psychologicznych. Opracowuje koncepcje projektów Hr- owych. Od kilku lat pracuje w obszarze psychologii biznesu. Związana również z aktywizacją bezrobotnych. Prowadzi szkolenia oraz praktyki z zakresu: radzenia sobie ze stresem,  symulacji rozmów rekrutacyjnych i badania potencjału.
Inne jej role to: kierownik merytoryczny projektów, psycholog, asesor, konsultant, coach.
Po pracy uwielbia spędzać czas w towarzystwie najbliższych. W wolnych chwilach oddaje się pracy kreatywnej jaką jest aranżacja wnętrz (koniecznie z tabliczką czekolady Milka  w ręce).

Paulina Lisowska

Paulina Lisowska

Specjalista ds. szkoleń

Absolwentka kierunków zarządzanie projektami oraz zarządzanie w administracji publicznej na Wyższej Szkole Biznesu National – Louis University w Nowym Sączu. Doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń zdobyła pracując w Wojewódzkim Urzędzie Pracy oraz w firmach szkoleniowych. W wolnych chwilach lubi czytać. Odpoczywa w górach. Pasjonuje się fotografią.

plisowska@f-rr.org

Aleksandra Weber

Kierownik projektu

Ukończyła Podhalańską Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Targu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Posiada Certyfikat „Doradca Zawodowy – Trener VCC”. Ma duże doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń zawodowych, prowadzenia projektów związanych z funduszami unijnymi oraz w pracy jako Doradca zawodowy i Pośrednik pracy. Aktywnie wykorzystuje czas wolny. Chętnie czyta kryminały.

aweber@f-rr.org

Anna Obrzut

Psycholog

Absolwentka psychologii ze specjalnością kliniczną i osobowości oraz specjalnością wychowawczą z psychoprofilaktyką. Ukończyła socjoterapię dzieci i młodzieży oraz przygotowanie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia grupowe oraz konsultacje indywidualne. Interesuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym. Pasjami czyta książki. Najlepiej relaksuje się przy muzyce.

aobrzut@f-rr.org

Joanna Kulig

Psycholog

Ukończyła studia z psychologii ze specjalnością kliniczną i osobowości. Obecnie studentka studiów podyplomowych z Przygotowania Pedagogicznego. Interesuje się psychologią rozwoju dziecka oraz doradztwem zawodowym. Pasjonatka pieszych wycieczek oraz tańca folklorystycznego i towarzyskiego.

jkulig@f-rr.org