fbpx

REKOMENDACJE

Współpraca z Fundacją Rozwoju Regionów w pełni spełniła nasze oczekiwania. Profesjonalna organizacja oraz trenerzy o wysokich kwalifikacjach zapewnili najwyższą jakość świadczonej usługi.

Bogusław Sokulski

Prezes Zarządu, Spółdzielnia Mieszkaniowa Siła w Nowym Sączu

Szkolenie zrealizowane przez Fundację Rozwoju Regionów były odpowiedzią na nasze potrzeby. Dzięki wysokiej merytoryce zajęć i charyzmie kadry szkolącej przekonaliśmy się, że współpraca z Fundacją była najlepszym z możliwych wyborów i zamierzamy ją nadal kontynuować.

Jarosław Iwaniec

Prezes Zarządu, Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Sączu

Satysfakcja naszych kursantów jest dla nas najważniejsza. Osiągnęliśmy ten cel nawiązując współpracę z Fundacją Rozwoju Regionów, której synonimem jest wysoka jakość, profesjonalizm i gotowość do realizacji naszych potrzeb.

Zbigniew Małek

Dyrektor szkoły, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Nowym Sączu

Na rynku istnieje wiele firm szkoleniowych, ale tylko Fundacja Rozwoju Regionów zagwarantowała nam profesjonalne wykonanie usługi w każdym aspekcie. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni. Oprócz wysokich walorów merytorycznych, jesteśmy wdzięczni także za doskonałą organizację, dobry przepływ informacji i dopełnienie wszelkich, niezbędnych formalności.

Nieruchomości FORTUNA

Fundacja Rozwoju Regionów, to coś więcej niż sztampowa firma szkoleniowa. Jej eksperci nie tylko potrafią zrealizować profesjonalne szkolenie, ale również wiedzą jak pomóc nam rozpoznać wewnętrzne potrzeby szkoleniowe, przyczyniając się w efekcie do rozwoju pracowników i podniesienia efektywności całej firmy.

Ks. Dr Paweł Kochanewicz

Dyrektor szkoły, Zespół Szkół Katolickich im. Bł. Piotra Jerzego Frassati w Nowym Sączu

Fundacja Rozwoju Regionów świadczy usługi w sposób kompleksowy wedle wypracowanych standardów i doświadczenia na rynku pracy i edukacji. Posiada bogatą ofertę dopasowaną do potrzeb współczesnego rynku pracy, a ponadto jest otwarta na potrzeby klienta.

Zbigniew Małek

Dyrektor szkoły, Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

Fundacja Rozwoju Regionów zrealizowała dla nas szkolenie, wystarczyło by zaprzestać dalsze poszukiwania w branży szkoleniowej. Fundacja jest gwarantem wysokiej jakości, która przedłożyła się na naszą satysfakcję i chęć dalszej współpracy.

Renata Nowak

Dyrektor MZGKiM w Piwniecznej- Zdroju, Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Piwnicznej- Zdroju